Potřebujete a chcete nové?

Už nechcete stále poslouchat vrzání starých dveří? Je na čase to změnit! Dveře dotváří interiér Vašeho domova a vy se zde přece chcete cítit spokojeně. od nás jsou moderní, kvalitní a hlavně nevržou.
Pokud si nevíterady, jak přesně Interiérové dveře zvolit, kontaktujte nás telefonicky nebo přijďte do naší prodejny, kde Vám naši specialisté ochotně se vším poradí. Nabízíme mnoho druhů provedení dveří, pokud by jste měli zájem můžete mít interiérové dveře také včetně dveřních obložek.. Zvolit můžete různou povrchovou úpravu dle Vašich požadavků a potřeb. Dveře dodáváme ve všech českých normovaných rozměrech stavebních otvorů.

Pro útulný domov nejen dveře

U nás je možné zakoupit nejen interiérové dveře. V nabídce máme také vchodové dveře v obdobných designech a povrchových úpravách, celoskleněné dveře nebo posuvné dveře, které jsou vhodným řešením k úspoře místa ve Vašem bytě. Nezapomínáme ani na dveřní kování. Také tento sortiment je možné u nás zakoupit buďto v provedení štítkovém nebo rozeta. K dokonalému vzhledu celku si můžete vybrat plovoucí podlahu z rozsáhlé nabídky dekorů.

Ohodnoťte příspěvek